Dades estadístiques salon IV Salón Internacional de Fotografía Ciudad de Villajoyosa

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA19767264151411
ARÀBIA SAUDITA3121212535
ARGENTINA3121211357
AUSTRÀLIA1144444091013
ÀUSTRIA6242424114
BAHRAIN6242424121114
BÈLGICA832322044
CANADÀ1441
COLÒMBIA14
CROÀCIA1444
DINAMARCA288812
EGIPTE1444
EMIRATS ÀRABS UNITS4121315328
ESCÒCIA4161616423
ESLOVÈNIA2888121
ESPANYA10842842840611712793
FINLÀNDIA10403640343
FRANÇA41612812
GAL·LES144411
GRAN BRETANYA197574488178
HONGRIA104040361332
ÍNDIA7282828355
INDONÈSIA1442131
IRLANDA8323228244
ISRAEL288822
ITÀLIA1248484819920
JORDÀNIA14441
MOLDÀVIA144411
NORUEGA124848487814
NOVA ZELANDA1441
OMAN8323232141413
PAÏSOS BAIXOS2888337
POLÒNIA28882
PORTUGAL288424
QATAR1444211
REPÚBLICA DE COREA144411
ROMANIA312121253
RÚSSIA4151212213
SÈRBIA416161642
SRI LANKA288423
SUÈCIA6242020447
SUÏSSA284813
TURQUIA7282828347
VIETNAM728282814917
XINA2888112
XIPRE287411
Total 46 paisos324128612581162294292283
Total fotografies3706869
  A : LLIURE COLOR   B : LLIURE MONOCROM   C : VIATGES COLOR O MONOCROM