Dades estadístiques salon XXIX Certamen Fotográfico Internacional

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA7282828893
ARÀBIA SAUDITA1444342
ARGENTINA2888331
AUSTRÀLIA312128141
ÀUSTRIA5202016561
BÈLGICA5202016451
BRASIL144411
DINAMARCA2888541
EMIRATS ÀRABS UNITS1444311
ESPANYA9236436835012413172
ESTATS UNITS D'AMÈRICA2884232
FINLÀNDIA5202020641
FRANÇA5202020342
GAL·LES31212462
GRAN BRETANYA728262413115
GRÈCIA14442
HONG KONG14442
HONGRIA31281223
ÍNDIA3121212733
IRLANDA416168272
ITÀLIA728262414157
LETÒNIA14412
MALÀISIA1444231
MALTA144442
NORUEGA3121212532
NOVA ZELANDA14441
OMAN1444334
PAÏSOS BAIXOS1444212
QATAR1444341
REPÚBLICA TXECA14441
ROMANIA1444131
RÚSSIA144432
SÈRBIA144411
SRI LANKA1444322
SUÈCIA5202020531
TURQUIA14441
VIETNAM3121212874
XINA5201212853
XIPRE144411
Total 39 paisos190756744690260266131
Total fotografies2190657
  A : LLIURE COLOR   B : LLIURE MONOCROM   C : VIATGES COLOR O MONOCROM