Dades estadístiques salon Berga (II Salón Internacional de Berga Tirabol 2016)

Obres rebudesObres seleccionades
PAÍSAUTORS ABC ABC
ALEMANYA72828288123
ARÀBIA SAUDITA1444212
ARGENTINA2888431
AUSTRÀLIA312128
ÀUSTRIA5202016355
BÈLGICA520201646
BRASIL144411
DINAMARCA2888112
EMIRATS ÀRABS UNITS144421
ESPANYA923643683501009476
ESTATS UNITS D'AMÈRICA2884121
FINLÀNDIA5202020141
FRANÇA5202020225
GAL·LES312124321
GRAN BRETANYA72826241185
GRÈCIA14441
HONG KONG14441
HONGRIA312812131
ÍNDIA312121221
IRLANDA41616813
ITÀLIA72826244110
LETÒNIA14413
MALÀISIA1444111
MALTA144411
NORUEGA31212121
NOVA ZELANDA1444
OMAN144413
PAÏSOS BAIXOS1444322
QATAR1444431
REPÚBLICA TXECA144412
ROMANIA1444112
RÚSSIA1444111
SÈRBIA144411
SRI LANKA1444323
SUÈCIA520202012
TURQUIA1444
VIETNAM3121212236
XINA5201212543
XIPRE14441
Total 39 paisos190756744690178172142
Total fotografies2190492
  A : LLIURE COLOR   B : LLIURE MONOCROM   C : VIATGES COLOR O MONOCROM